Monday, June 20 2016

Sporty ekstremalne

american-football-63109_960_720.jpgSporty ekstremalne czy też wyczynowe to sporty, które kochają przede wszystkim ludzie, którzy są aktywni na co dzień, uwielbiający ryzyko i nieco szaleni. Jednym z popularniejszych sportów tego typu są ekstremalne odmiany narciarstwa. W naszym kraju z roku na rok przybywa miłośników wyczynowego narciarstwa. Wiąże się to często z jazdami na nartach w miejscach, w których nie ma wyznaczonych tras narciarskich.

Continue reading...

Friday, April 15 2016

Popularne w Polsce

Kolarstwo wydaje się być niezwykle popularne w naszym kraju. Faktycznie od wielu dekad sporo osób lubi jazdę na rowerze, choć zwykle mamy do czynienia jedynie z turystyczną jazdą i nie wiąże się to z adrenaliną czy też rywalizacją. Takiej dostarczy nam często dopiero wyczynowa i profesjonalna odmiana kolarstwa. Wszędzie tam gdzie mowa o pokonywaniu nowych barier mowa również sporcie wyczynowym.

Continue reading...

Monday, March 14 2016

Sporty wyczynowe

Sporty wyczynowe to coś co interesuje przede wszystkim osoby sportowo bardzo ambitne. Większość sportów faktycznie można uprawiać w odmianie rekreacyjnej lub właśnie wyczynowo. Wybór należy do nas, ale niekoniecznie jest w pełni świadomą decyzją. Wiele osób posiada bowiem w sobie naturalny instynkt do realizacji sportowej i właśnie dlatego chętnie w nim uczestniczy. Wtedy to właśnie możemy mówić o sporcie wyczynowym jako takim i osoba taka w zasadzie bez względu na poziom na jakim występuje i sport może być uznawana za sportowca profesjonalnie zajmującego się daną dyscypliną sportową.

Continue reading...