Agent Sportowy - Wady i Zalety

tomasz-jakubowski.jpg O dobry wizerunek sportowca jak i opinie na jego temat dba agent sportowy. Jego rola sprowadza się między innymi do tego aby stworzyć jak najbardziej korzystny wizerunek, który pomoże nie tylko w pozyskiwaniu sponsorów, ale również i w dostaniu się do swojego wymarzonego klubu. Ma to również wpływ na relację i współprace z pozostałymi sportowcami.

Pomocna, sportowa dłoń

Ponadto agent sportowy pomaga również w doborze w odpowiedniego dla nas klubu sportowego. To bardzo ważna decyzja, która ma zdecydowany wpływ na to jak potoczy się nasza kariera sportowa. Odpowiedni klub pozwala nam na znaczne zwiększenie swoich umiejętności i pięcie się jeszcze wyżej po szczeblach kariery. To również duży krok w stronę spełnienia swoich największych marzeń.

Stawiaj na mniejsze cele

Bardzo ważne jest również to aby w trakcie osiągania dużego celu, stawiać sobie mniejsze, które niwelują negatywne poczucie długiego czasu jaki jest wymagany do spełnienia marzeń. Jednym z zadań agenta sportowego jest właśnie pomoc w doborze tych mniejszych celów, które będą dawać nam poczucie przybliżania się do celu i podnosić naszą wiarę w swoje możliwości. Wszystko to wpływa korzystnie również na naszą samoocenę.

Dziękujemy portalowi www.tomaszjakubowski.pl/agent-sportowy-tomasz-jakubowski/

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.offgolfers.pl/index.php?trackback/12

This post's comments feed